close
تبلیغات در اینترنت
اشکان دژاگه: دوست دارم با آلمان یا انگلیس همگروه شویم

كانون هواداران كريستيانو رونالدو

اشکان دژاگه بعد از ورود به ایران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین شرایط خود در فولام، وضعیت بدنی اش و مسائل مختلف صحبت هایی را انجام داده که در زیر می خوانید:

فارس: مدتی است که برای فولام بازی نمی کنی و طبق اعلام رسانه های انگلیسی ظاهرا مصدوم هستی...

بله. من نزدیک به 2 الی سه هفته بود که تمرین نمی کردم و زیر نظر پزشکان چند بار تست انجام دادم ولی در چند روز اخیر در تمرینات فولام حضور پیدا کردم.

فارس: یعنی به بازی با تایلند می رسی؟

هنوز اندکی در مچ پایم احساس درد می کنم ولی امیدوارم که بتوانم در تمرینات تیم ملی شرکت کنم و به امید خدا به بازی با تایلند می رسم.

فارس:مدتها است که از فضای تیم ملی دور بودی. الان چه احساسی داری؟

خیلی دل برای تیمم ملی و ایران تنگ شده بود. خیلی وقت است که بچه ها را ندیدم و از اینکه دوباره به ایران برگشتم خیلی خوشحال هستم.به خصوص که توانستم به این اردو بیایم چون بازی مهمی هم با تایلند داریم و این طور که شنیده ام تایلند هم تیم خوبی است.

فارس: به نظر تو ایران در جام جهانی با چه تیم هایی همگروه شود بهتر است؟

برای من جالب می شود که با آلمان همگروه شویم. چون من خیلی از بازیکنان آلمان را می شناسم و در تیم نوجوانان آلمان با آنها همبازی بودم. این را هم بگویم با توجه به اینکه اکنون در لیگ انگلیس بازی می کنم جالب می شود که با تیم ملی انگلیس هم همگروه شویم.

فارس:دوست داری با آلمان همگروه شویم؟

چرا که نه. آنها تیم خیلی خوبی هستند و بازی ایران و آلمان در جام جهانی جذاب می شود.

فارس:در مورد تیم ملی این بحث مطرح است که آیا می توانیم از گروه خود به دور بعد صعود کنیم یا نه.خیلی ها از صعود ایران به دور بعد نا امید هستند.

به نظرم نباید ناامید بود. اگر در فوتبال سعی کنی هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. به نظر من بازی های ایران در جام جهانی می تواند جالب باشد و  ما حتی ما می توانیم با تیمهای قدرتمند و خوبی مثل برزیل هم بازی کنیم.

فارس: صحبت خاصی باقی نمانده؟

بار دیگر من به تیم ملی ایران تبریک می گویم و خیلی خوشحال شدم که بچه ها در سه بازی آخر تیم ملی عالی بازی کردند و اکنون هم خیلی خوشحالم که دوباره در تیم ملی هستم و امیدوارم که به بازی با تایلند برسم به خصوص که دلم برای تماشاگران تنگ شده است.
برچسب ها:اشکان دژاگه، تیم ملی ایران، تیم ملی آلمان، تیم ملی انگلیس،
امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 62

[ چهارشنبه 17 مهر 1392 ] [ 19:26 ] [ جواد حسین پور ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه